NOVÉ ZEMIAKY

Slovakia čerstvá úroda, z poľa priamo do balenia.

Zemiaky určené na výrobu limitovanej edície Čerstvá úroda sa ani nezdržia v sklade, putujú z poľa priamo do výroby a odtiaľ ihneď do vášho balenia

Pokiaľ sa u čipsov Slovakia môžete na niečo spoľahnúť, potom je to TOP kvalita zemiakov, z ktorých sa v prísnych podmienkach chrumkavé lupienky vyrábajú. Ale i tak je tu niečo, čo ich aktuálne pozdvihuje ešte o úroveň vyššie. Limitovaná edícia Slovakia – z prvej úrody, vám umožní zažiť to najčerstvejšie možné chrumkanie v priebehu celého leta! 

Čerstvejšie už to ani nejde.

LETNÉ PRÍCHUTE

Petržlenová vňatka a olivový olej, Čerstvý syr a jarná cibuľka

Limitovaná edícia je dostupná v dvoch príchutiach, ktoré ponúkajú presne to, čo od nových zemiakov očakávate.

Petržlenová vňatka a olivový olej stavajú na osvedčenom spojení. Petržlenová vňatka chuť nových zemiakov jemne zvýrazní, olivový olej podtrhne ich sviežu chuť. Dohromady vám tak dožičia dokonalé letné chrumkanie.

Čerstvý syr a jarná cibuľka zasa chutia a voňajú po čerstvých surovinách, ktoré sú v modernej gastronómii také dôležité.

IBA V LETE

Začiatok leta je vždy plný chutí. Prichádza prvá úroda a s ňou nové gurmánske zážitky!

Naša limitovaná edícia vám umožní zažiť to najčerstvejší chrumkanie v priebehu tohto leta.

Čerstvá zelenina zo záhradky alebo od farmárov na trhoch, prvé jahody, voňavé bylinky… A konečne tiež nové zemiaky. Tie, ktoré si s chuťou dáte len tak, uvarené v šupke, s trochou masla a štipkou soli, posypané bylinkami. Ako keď ste boli malí a u babky dostali na stôl túto jednoduchú, ale neopakovateľnú pochúťku. Tým všetkým je začiatok leta výnimočný. A tým všetkým je inšpirovaná i limitovaná edícia lupienkov Slovakia ČERSTVÁ ÚRODA.