Nájdite poklad v Slovakia Chips 01.09.2017

 

Do označených balení Slovakia Chips sme pre Vás ukryli celkom 100 000 € v 5, 10, 20, 50 a 100 € bankovkách. 

Vychutnajte si svoju obľúbenú príchuť a výhru!

Podrobné pravidlá súťaže zobrazíte kliknutím na tento odkaz


Slovakia Chips teraz v novom obale 31.08.2017

 

Či už najviac milujete solené, smotanové s cibuľou, lahodne paprikové alebo s príchuťou gazdovskej slaniny, čaká na vás v obchode prekvapenie.

Svoju obľúbenú príchuť si od teraz vychutnáte v novom obale!

Nový obal, rovnako skvelá chuť.

To si zamiluješ!


Vychutnajte si vypečené leto s produktmi Slovakia 26.07.2017

Kúpte si svoj obľúbený produkt Slovakia z kategórie pečiva, súťažte a užite si letnú pohodu s dokonalými výhrami. To si zamilujete! Každý týždeň na Vás čaká štýlový bicykel Kolos, každý deň pohodový outdoorový relaxačný vak a každú hodinu obrovský nafukovací praclík. Chrumkajte! Vyhrajte!

Súťažné produkty: Slovakia tyčinky slané 100 g / Slovakia tyčinky syrové 85 g / Slovakia tyčinky zemiakové 85 g / Slovakia tyčinky smotanové 85 g / Slovakia tyčinky slané 190 g / Slovakia tyčinky zemiakové 190 g / Slovakia letné chrumkanie 200 g / Slovakia Party Mix 170 g / Slovakia Praclíčky solené 70 g / Slovakia Praclíčky bylinkové 70 g / Slovakia Maxi Mix slané 100 g / Slovakia FAJN krekre sezamové 85 g/ Slovakia maxi slané 100g

Viac informácií nájdete na www.vypecene-leto.sk.

Podrobné pravidlá súťaže zobrazíte kliknutím na tento odkaz.


Slovakia Kotlíkové 12.04.2017

Slovakia Kotlíkové, to sú zemiakové lupienky pripravované tradičným spôsobom. Hlavnou odlišnosťou od ostatných produktových radov je ich pozvoľná, takzvaná kotlíková príprava, ktorá je až o 4 krát dlhšia než u normálnych chipsov, a silné plátky zemiakov krájané v šupke. Všetko začína starostlivým výberom zemiakov, ktoré sú po dôkladnom očistení ešte v šupke nakrájané na veľmi silné plátky. Tie sú v malých várkach pomaly a pri nižšej teplote než pri bežných chipsoch, pripravované vo vysoko kvalitnom slnečnicovom oleji. Pozvoľným smažením do zlatista sa stáva každý lupienok naozajstným originálom, ktorý je následne ochutený intenzívnym korením. Výsledkom sú výnimočne chrumkavé zemiakové lupienky najvyššej kvality, ktoré si Vás získajú na prvé chrupnutie.

Do našich čipsov sme ukryli 115-tisíc eur 14.09.2016

Vo všetkých baleniach Slovakia Chips, ktoré sú označené súťažným pásikom, môžete nájsť poklad. Ukryli sme do nich totiž 5, 10, 20, 50 a 100 € bankovky, ktoré čakajú len na vás. Skočte si rýchlo do svojho obchodu a vyhrajte!
 
Pre poklad už nemusíte na koniec sveta!
 

Slovakia chipsy fandia našim! 02.06.2016

Správni fanúšikovia potrebujú k fandeniu pri zápase poriadne zásoby. Preto sme pre vás pripravili FAN CHIPSY – obrovské balenie čipsov, ktoré má rovných 250 gramov! Maxi balenie pre partiu kamarátov, do ktorého sa vďaka novému unikátnemu otváraniu vojde ešte viac rúk naraz.

Vrece plné chipsov, vrece plné zábavy!


Novinka VRRRUBY! 01.01.2016

Predstavujeme Vám nové SLOVAKIA VRRRUBY! Zabudnite na tenké lupienky pri popoludňajších stretnutiach pre dámičky. SLOVAKIA VRRRUBY! Predstavujú poriadne chrúmanie pre pravých chlapov!Vyberáme tie najväčšie kusy zemiakov. Krájame ich na poriadne silné plátky s veľkými vrubami. Koreníme ich najlepšími príchuťami, ktorým neodolá ani ten najväčší drsniak.

Jednoducho čipsy pre poriadnych chlapov!


Zímné chrumkanie s vianočnými motívmi 01.12.2015

Je to opäť zima a s ňou dlhé večery, ku ktorým sme pre vás pripravili niečo špeciálne - zimnú edíciu mixu slaného pečiva. Zimné chrumkanie solené je to pravé pre navodenie zimnej nálady! Zahryznite sa do zlatých sánok, čižmičiek, praclíčkov či stromčeka, objavte lahodnú chuť snehuliačika chrumkáčika či chrumkavých vločiek. Nechajte sa prekvapiť jemnou chuťou krekrov SLOVAKIA v zimných motívoch – príjemné chrumkanie!


Univerzitná kvapka krvi 3.-12. november 2015 23.09.2015

Sme hrdým partnerom Univerzitnej kvapky krvi 2015. Staň sa aj ty súčasťou dobrej veci a príď v novembri darovať krv na jednu z bratislavských univerzít. Pár kvapiek ťa nezabije a niekomu môže zachrániť život. Na každého darcu čaká prekvapenie!

Informácie o miestach a časoch odberov nájdeš tu.


Hľadajte 30 000 bankoviek v balíčkoch Slovakia! 10.08.2015

Kto rozbaľuje, vyhráva! Do 30 000 balíčkov Slovakia Chips rôznych príchutí sme ukryli 5, 10, 20, 50 a 100 € bankovky, ktoré čakajú na svojich šťastných nálezcov. Tak rozbaľujte a vyhrávajte!

Viac informácií o súťaži nájdete tu


Slovakia Chips získala ocenenie Superbrands 2014 15.08.2014

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila cenu Slovak Superbrands Award 2014 našej spoločnosti Intersnack Slovensko, a.s. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré môžu slúžiť ako príklad úspešného rozvoja a dynamického vylepšovania brand image. Veríme, že táto cena je pre našich zákazníkov a partnerov potvrdením našej kvality a povzbudením pri ich každodenných rozhodnutiach. O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. 
 
.